VYBAVENÍ PRO RESTAURACE, HOTELY A DALŠÍ GASTRO PROVOZY, PROJEKTY GASTRO

Společnost GASTRONOMIK KV s.r.o. byla založena v dubnu 2010, čerpáme ovšem z bohatých zkušeností, které všichni pracovníci získali během své předchozí mnoholeté praxe. Tyto zkušenosti jsou garancí vysoké odbornosti celého kolektivu.

Naším cílem je poskytování komplexních služeb pro gastro provozy – od vypracování projektové dokumentace, přes realizaci v podobě dodání vhodné gastro technologie, až po záruční i pozáruční servis veškerého gastro vybavení. Zabýváme se také vypracováváním odborných studií, nebo návrhy interiérů. Prioritou je přitom pro nás vždy kvalita odvedené práce a spokojenost zákazníka. Samozřejmostí je proto individuální přístup k našim klientům a poskytnutí potřebných konzultací tak, aby výsledné řešení vyhovovalo především Vám.

V našem sortimentu naleznete veškeré gastro zařízení vhodné pro hotelové provozy, restaurace, bary, pizzerie, jídelny a další gastro provozy. Nabízíme široký výběr zboží: konvektomaty, varná technika, pizza pece, myčky, chladící technika, kávovary, universální roboty a mnohé další včetně gastro inventáře.

V sídle společnosti se také nachází naše prodejna, kde nabízíme k okamžitému odběru především drobnější předměty nezbytné pro vybavení profesionálních kuchyní. Těšíme se na Vaši návštěvu.

 

PROČ SI VYBRAT PRÁVĚ GASTRONOMIK KV?

Díky naším dlouhodobým zkušenostem a komplexním službám dokážeme naším klientům nejen poskytovat produkty a služby na nejvyšší úrovni, ale také šetříme jejich čas i peníze. Jsme odborníky v oblasti zpracování projektové dokumentace, která je základem pro ekonomické fungování daného gastro provozu.  Dlouhodobě se věnujeme také studiím a otácze optimalizace gastro provozů tak, aby jejich provoz odpovídal skutečným potřebám.

telefon: +420 353 229 940, email: info@gastronomikkv.cz